Допомогти

За вказаний період часу на наші програми допомоги дітям поступіло- 59050 грн. Також надійшло 1800 грн. на підтримку нашого проекту.

Протягом минулого тижня ми залучили і оплатили медичні препарати для лікування ДІАНИ ДОВЖЕНКО. Дианочка народилася в теплий, сонячний, осінній день — 06 вересень 2008 року. Такий же теплою, ніжною, сонячної і доброї вона росла всі ці 8 років. Але 06.04.2017 року лікарі повідомили страшний діагноз — гострий ЛІМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ Т-лінійний, ЦНС 1. Зараз дівчинка знаходиться в гематологічному відділенні «Дніпропетровської обласної клінічної лікарні» і потребує тривалої інтенсивної поліхіміотерапії. Лікарі повідомили, що лікування Діани буде тривалим (близько 2-х років) і дорогим. На даний момент батькам допомагають близькі, друзі, знайомі. Але лікування Діани тільки розпочато, а грошових коштів катастрофічно не вистачає.

Залучили і оплатили медичні препарати для БРОВКО КИРИЛА. Сім’я живе в невеликому районному містечку Хорол. З моменту народження малюка, всі життєві плани і мрії щасливих батьків були пов’язані тільки з синочком. Хлопчик ріс здоровеньким, добре вчився, займався спортом. Скарга на біль в горлі батьків не надто збентежила, ЛОР діагностував ангіну і призначив курс лікування. По закінченню курсу, стан не покращився і дитини направили на огляд в обласну лікарню, де і виявили у дитини пухлину, яка закривала 90% горла, взяли зразки і відправили в київську клініку «Охматдит» на обстеження. Висновок київських лікарів приголомшив … У Кирила — ЗЛОЯКІСНА ПУХЛИНА! Видалити її неможливо.

Залучили і оплатили частково лікування для Наталочки Пригара. Наталочка народилася 17.09.2015 за допомогою кесаревого розтину і провела три тижні в лікарні. Потім настав невеликий інтервал спокійного життя, але вже 03 .09.2016 Наташа надійшла до інфекційного відділення з діагнозом «лімфоденіт». Після безрезультатного лікування було прийнято рішення проводити лікування в клініці «ОХМАДИТ», де і був виставлений діагноз — анапластична лімфома! Зараз малятко з мамою перебувають в Білоруському РНПЦ дитячої онкології та гематології.

Залучили і частково оплатили вартість операції для КРІСТІНИ ВОЛОЧИЙ. БАТЬКИ КРІСТІНИ ВОЛОЧИЙ ПРОСЯТЬ ВСІХ ДОБРИХ, МИЛОСЕРДНИХ ЛЮДЕЙ відгукнутися — ДОПОМОГТИ ВРЯТУВАТИ крихітне ЖИТТЯ — ЇХ донечку! Їх красива, життєрадісна і здорова дівчинка 11 березня 2017 року з високою температурою і низькими тромбоцитами була направлена ​​в дитячий онкоцентр м.Івано-Франківська! І … СТРАШНИЙ ДІАГНОЗ — апластична анемія важкої ФОРМИ! Після множинних обстежень ще одна погана новина — родинного донора немає! В Україні від неспоріднених донорів операції не проводять. Батьки звернулися за допомогою до закордонних клінік. Врятувати дівчинку взялася клініка Італії, міста Риму.

Також перерахували зібрані кошти для лікування РУЗАНИ ПЕТРОСЯН, МИКИТИ КОРНЄЄВА і ВОВИ САМОВТОР.

Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь у долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!