Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 58700 грн. Також надійшло 2050 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми залучили і частково оплатили операцію для Литвинова Вані У хлопчика страшний діагноз: лімфома Беркіта — рак. СТАН ДУЖЕ ТЯЖКИЙ і посилюється З КОЖНИМ ДНЕМ! Рідні Вані молять нас ДОПОМОГТИ! (Збір триває)
Залучили і оплатили медичні препарати для лікування ТУРКІНЕВИЧ Альбіни. З 2014 року, з тих пір, як на МРТ лікарі виявили пухлину головного мозку, йде невпинна боротьба за життя дівчинки. За весь цей час батьки вичерпали всі свої можливості, витратили усе, що могли. На даний момент грошей катастрофічно не вистачає! (потреба в мед. препаратах залишається актуальною — збір триває)
Залучили і частково оплатили курс медичних препаратів для лікування Сіверської Софії. Діагноз дівчинки — гострий ВІРУСНИЙ ЕНЦЕФАЛІТ.В свій 1 рік і 10 місяців дитина не говорить, не сидить, не тримає добре головку, не фіксує погляд, мучиться нападами і судомами. Щоб дитині на все життя не залишитися інвалідом, для лікування, підтримки і відновлення головного мозку необхідно постійно приймати імуноглобуліни, протисудомні препарати, противірусну терапію та ліки для підживлення нервової системи. (Збір триває)
Залучили і частково оплатили курс медичних препаратів для лікування Микити Мехеди. Завдяки ВАШОЇ допомоги, нами були зібрані кошти та оплачені всі протоколи хіміотерапії, які хлопчик благополучно пройшов!
АЛЕ БОРОТЬБА ЗА ЖИТТЯ Ще не мине! Микита потребує щомісячному лікуванні дорогими препаратами.
Залучили і частково оплатили медичні препарати для лікування Петрик Вероніки. Вероніка з 22.06.2016 року перебуває на лікуванні в Київському обласному онкологічному диспансері в відділенні дитячої онкогематології з діагнозом: гострий лімфобластний лейкоз L2.
Лікування тривале і дуже дороге. 26 грудня розпочався третій протокол, він складається з 3-х блоків хіміотерапії, які тривають по 29 днів
Батькам катастрофічно не вистачає грошей на життєво необхідні препарати і супутні матеріали
Також перевели зібрані кошти на операцію Сашеньки Шевчук (збір закритий) і курс лікування для Мовчанюк Аріни.
Крім цього, в рамках програми адресної допомоги «Посилка доброти» надали допомогу дитячим харчуванням фірми «Nan», зимовим одягом та предметами першої необхідності малозабезпеченим багатодітним сім’ям м Любомоль Волинської області, м Конотоп Сумської області, а також сел. Антонівка Херсонської області.
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь в долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!