Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 38300 грн. Також надійшло 1050 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми залучили і сплатили дорогі медичні препарати для лікування Дениса Кіщук. Діагноз хлопчика — ГОСТРИЙ МИЄЛОЇДНИЙ ЛЕЙКОЗ МФ5. Денис вже 6 місяців лікується в лікарні «Охмадит», і потрібно ще, як мінімум, двомісячне лікування. У батьків катастрофічно не вистачає грошей. БАТЬКИ БЛАГАЮТЬ ПРО ДОПОМОГУ! Татові Дениса для оплати медикаментів необхідно більше 7 тис. грн в тиждень!!!
Залучили і частково оплатили вартість діагностичного пакету для Микити Лямзіна. ДІАГНОЗ МАЛЮКА — СИНДРОМ рухових розладів, з формуванням млявого тетрапарез, затримка моторного розвитку, необхідно диференціювати з дебютом ранньої форми СМА. …Малюк Микита народився на 36 тижні вагітності. Народився дуже слабеньким, і після проведених аналізів були виявлені множинні кісти з двох сторін головного мозку. Пройшовши курс лікування дитина так і не став тримати голівку, перевертатися, сидіти, стає на ніжки. Також з народження не було смоктального рефлексу. Допомогти малюкові зголосився університетський госпіталь Medipol в Стамбулі.
Залучили і частково оплатили вартість операції з пересадки кісткового мозку в Іспанії для Попової Катерини. ОДНОРІЧІЙ КАТРУСІ ПОПОВОЇ життєво необхідна наша допомога! Катрусі поставлений страшний діагноз — Гострий мієлоїдний лейкоз — тип М7. Це дуже рідкісний тип лейкозу. Належить дорога операція з пересадки кісткового мозку в Іспанії. На 08.04.17 залишилося зібрати 71443,65 євро.
Також перерахували зібрані кошти для лікування Майдыч Кирила.
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо за участь у долі їхніх дітей!!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!