Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 87700 грн. Також надійшло 2800 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми залучили і перевели кошти на операцію з пересадки печінки для Коломієць Насті (Збір триває). У Білорусії за результатами обстеження повідомили, що у Настюши пухлина печінки. Потрібно ТЕРМІНОВА пересадка. Зараз Настюши прописали підтримуючи уколи для зупинки росту пухлини, щоб потягнути час на збір грошей і очікування органу.
Залучили і оплатили в повному обсязі вартість операції по установці шунта для лікування ТУРКІНЕВИЧ Альбіни. З 2014 року, з тих пір, як на МРТ лікарі виявили пухлину головного мозку, йде невпинна боротьба за життя дівчинки. За весь цей час батьки вичерпали всі свої можливості, витратили усе, що могли. На даний момент грошей катастрофічно не вистачає! (Потреба в мед. препаратах залишається актуальною — збір триває)
Залучили і оплатили в повному обсязі місячний курс коштовного препарату Октреотид Депо для лікування Лізи Чайки. У Лізоньки лікарі з 4-х місяців діагностували страшну хворобу — гіперінсулізм. Це надмірне вироблення підшлунковою залозою інсуліну. Дівчинка ні дня не може прожити без медикаментозного лікування, у дівчинки починаються сильні судоми, кома.
В рамках програми адресної допомоги «Посилка доброти» надали допомогу зимовим одягом, малозабезпеченим багатодітним сім’ям г.Любомоля Волинської обл.
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь в долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!