Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 54700 грн. Також надійшло 6100 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми залучили і оплатили медичні препарати для лікування ТУРКІНЕВИЧ Альбіни. З 2014 року, з тих пір, як на МРТ лікарі виявили пухлину головного мозку, йде невпинна боротьба за життя дівчинки. За весь цей час батьки вичерпали всі свої можливості, витратили всі, що могли. На даний момент грошей катастрофічно не вистачає! (потреба в мед. препаратах залишається актуальною — збір триває)
Залучили і частково оплатили курс хіміотерапії для Петрик Вероніки. Вероніка з 22.06.2016 року перебуває на лікуванні в Київському обласному онкологічному диспансері в відділенні дитячої онкогематології з діагнозом: гострий лімфобластний лейкоз L2. (Збір триває)
Залучили і частково оплатили вартість операції для Медвецької Мілани. СМЕРТЕЛЬНАЯ ХВОРОБА ЗАГРОЖУЄ ЖИТТЮ МАЛЕНЬКОЇ Міланки! ПОТРІБНА ТЕРМІНОВА ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ПЕЧІНКИ !. І ось тепер, ЩОБ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ маленької крихітки, потрібна трансплантація печінки! Вартість операції 115 тис. Євро. (Збір триває)
Також перевели зібрані кошти батькам Мовчанюк Аріни і Микити Мехеди.
В рамках програми адресної допомоги «Посилка доброти» надали допомогу зимовими речами і дитячим харчуванням фірми «Nan» малозабезпеченим багатодітним сім’ям м Черкаси та м Южне Одеської області.
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь в долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!