Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 49200 грн. Також надійшло 2800 грн. на підтримку нашого проекту.

Протягом минулого тижня ми залучили і оплатили в повному обсязі курс коштовного медичного препарату ОКТРЕОТИД ДЕПО 20 мг для лікування Лізи Чайки! У Лізоньки лікарі з 4-х місяців діагностували страшну хворобу — ГІПЕРІНСУЛІЗМ. Це надмірне вироблення підшлунковою залозою інсуліну. Дівчинка ні дня не може прожити без медикаментозного лікування, у дівчинки починаються сильні судоми, кома.
Рідні та близькі вже майже два роки самотужки борються за життя маленької принцеси. Невеликі успіхи є, але зупинятися, припиняти лікування ні в якому разі не можна.
Батьки за ці роки витратили всі свої заощадження, набралися кредитів, боргів у знайомих, бабуся з дідусем продали свій будинок. Раніше, нам з Вами, спільними зусиллями вже вдалося оплатити 9 місяців лікування !!!
Залучили і частково оплатили вартість операції для Сливіна Ярослава. Хлопчику 5 років. ДІАГНОЗ — РАК (нейробластома) 4 СТАДІЇ. Після перенесеної ангіни, дитину довго лікували від уявного діагнозу — артроз. І тільки через деякий час, в Запорізькій обласній дитячій лікарні був поставлений страшний діагноз. Півтора року лікування в Запоріжжі, Києві, високодозової хімії, операція, радіотерапія, обстеження в Москві, і нарешті — довгоочікувана ремісія. Але не встиг Ярославчик відійти від лікарень, уколів, болючих стимуляторів, в січні чергове КТ … .і РЕЦИДИВ. Лікарі розводять руками … В Україні рецидив нейробластоми не лікують. Батьки звернулися в клініки по всьому світу. І відгукнулася клініка «Фортіс Меморіал Рисерч Інститут» (Гургаон, Індія), яка має позитивний досвід в лікуванні нейробластом (в тому числі рецидивів).

Залучили і частково оплатили курс лікування для Микити Корнєєва. Микитка КОРНЄЄВ, 2014 року народження, народився абсолютно здоровою дитиною, добре розвивався, як раптом … починаючи з 11 місяців, відчув себе погано, почалися судоми і … страшний діагноз — ВІРУСНИЙ ЕНЦЕФАЛІТ. З тих пір пройшло вже майже 2 роки. Микитка пройшов лікування в інституті імунології та алергології. Чотири курсу лікування в реабілітаційному центрі «Еліта» м Львів + постійне стаціонарне лікування у Вінницькій обласній психоневрологічній лікарні. Три курсу акупунктури в Пахомова В.М. в м.Одесі. Курс реабілітації в центрі «Майбутнє» в Одесі, реабілітація в РЦ «Иннова» у Львові — 2 курсу занять за методом Фельденкарайз. Всі ці реабілітації дають маленькі, але дуже цінні результати. Найбільш результативним для Микитки виявилося 3 місяці лікування в Китаї. Китайські лікарі обіцяють поставити хлопчика на ноги.
Крім цього, в рамках програми адресної допомоги «Посилка доброти» надали допомогу дитячим харчуванням фірми «NAN», дитячими іграшками, памперсами, крупами малозабезпеченим багатодітним сім’ям, села Корсунка, села Нова Маячка Херсонської області, села Снігурівка Миколаївської області, а також села Круглик Київської області!
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь в долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!