Допомогти

За вказаний період часу на наші програми допомоги дітям надійшло – 93 200 грн. Також надійшло 5050 грн. на підтримку нашого проекту.

Протягом минулого тижня ми залучили і сплатили у повному обсязі вартість лікування для ВЕРОНІКИ ПЕТРИК! Вероніка з 22.06.2016 року перебуває на лікуванні у Київському обласному онкологічному диспансері у відділенні дитячої онкогематології з діагнозом: ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ L2. Лікування тривале і дуже дороге. Доходи сім’ї невеликі, бабусі з дідусями пенсіонери. Мама дівчинки звернулася до нас за допомогою, благає про допомогу ВСІХ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ: «ДОПОМОЖІТЬ! НЕ ВІДМОВЛЯЙТЕ»! Допоможемо всі разом ВЕРОНІЦІ ВИЖИТИ!

Оплатили медичні препарати для МАРТИ ДЗЕРИН. Марті Дзерин — 1 рочок! В кінці квітня поставили ДІАГНОЗ — ДВОСТОРОННЯ НЕФРОБЛАСТОМА НИРОК (РАК). Дитина пройшла вже 6 блоків хіміотерапії. Після 4-х блоків ультразвукова діагностика показала, що пухлини зменшуються. Лікарями було прийнято рішення продовжувати хіміотерапію препаратом Космеген, який є лише за кордоном і коштує недешево. У батьків не вистачає грошей! Батьки просять допомоги!

Залучили і частково оплатили лікування для ПЕТРИЧУК МАРИНИ. У віці 3-х місяців дівчинці поставили страшний ДІАГНОЗ «Тяжкий комбінований імунодефіцит первинний T-B-NK».  Єдине, що може врятувати КРИХІТКУ — це трансплантація стовбурових клітин кісткового мозку від донора. Ці операції роблять лише за кордоном. Мама виховує доньку одна, тому вартість операції для цієї маленької сім’ї непідйомна.

Залучили і частково оплатили лікування для ГАННИ ГАРТАВЕЛ. Дівчинка потребує термінового лікування в Ізраїлі! ДІАГНОЗ — САРКОМА ЮІНГА. Спочатку лікарі поставили діагноз, що це доброякісна пухлина, зробили операцію, але… нога знову стала боліти. Після повторного звернення до лікарів, був озвучений цей страшний діагноз. Пройшовши обстеження в Інституті Раку в Києві, лікарі порекомендували негайно їхати на лікування за кордон. 12-річна Ганнуся Гартавел теж свято вірить у своє одужання, вірить, що попереду її чекає здорова, довге і щасливе життя! А МИ ЇЙ В ЦЬОМУ ОБОВ’ЯЗКОВО ДОПОМОЖЕМО! КОЖЕН З НАС! В МІРУ СВОЇХ СИЛ І МОЖЛИВОСТЕЙ!

Залучили і частково оплатили лікування для СОФІЇ САНДУЛА. ДІАГНОЗ — СПАСТИЧНИЙ ТЕТРАПАРЕЗ, КОСООКІСТЬ. Сонечка в очі не дивиться — (неврологія), не сидить, не ходить. Софія народилася на 37 тижні вагітності. Відразу ж після народження, 11 днів перебувала в реанімації між життям і смертю, під апаратом штучного дихання. Потім ще місяць у відділенні з діагнозом — гнійний менінгоенцефаліт. Під час лікування почали рости шлуночки головного мозку. Зробили операцію шунтування (в голові у дитини встановили міні насос, який відсмоктує зайвий ліквор (спинномозкову рідину). З 7 місяців батьки возять дитини на лікування і займаються вдома. На жаль, в Україні дитині допомогти не можуть. Лікування не дає результату. Дівчинку бере на лікування клініка захворювань головного мозку р. ЮНЬЧЕН (Китай).

Залучили і частково оплатили лікування для ВІКТОРІЇ МОСТОВИЙ. Малятко народилася в 38 тижнів, вагою 3.100. На крижах була гулька. Після МРТ діагноз — «Spina bifida» (менингомиелорадикулоцеле). Останнє МРТ показало: післяопераційні зміни на рівні L4 — S5 хребців, фіксований спинний мозок, ліпома термінальної нитки і спайки. Нейрохірург сказав, що потрібна негайна операція, інакше все так і залишиться. Згаяно багато часу. НА ЖАЛЬ, В УКРАЇНІ ТАКИХ ОПЕРАЦІЙ НЕ РОБЛЯТЬ. ІЗРАЇЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСОР ШИМОН РОХКИНД береться прооперувати маленьку принцесу і навіть не сумнівається, що Вікуся побіжить своїми ніжками.

Також перевели зібрані кошти батькам ЄГОРА СЛАТІНА і ОЛЕКСАНДРА СМІТЮХ.