Допомогти
За вказаний період часу на наші програми допомоги дітям надійшло — 67800 грн. Також надійшло 3650 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми залучили і сплатили у повному обсязі медичні препарати та лікування для НІКОЛЕТТИ БЕЛЕЙ! У півтора року дівчинка захворіла «менінгіт». Дитина потребує реабілітації і дорогих для батька ліки від судом. Також необхідно дороге лікування вартістю 15 тис. грн. Діагноз: наслідки перенесеного менингоенцифалита! Сім’я живе в Ужгороді, доходи невеликі. Працювати доводиться з можливістю часто ходити з дитиною на іпотерапію та інші процедури. (ЗБІР ЗАКРИТИЙ)
Залучили і сплатили у повному обсязі місячний курс медичних препаратів для МАРТИ ДЗЕРИН — 1 рочок! В кінці квітня поставили ДІАГНОЗ — ДВОСТОРОННЯ НЕФРОБЛАСТОМА НИРОК (РАК). Дитина пройшов 5 блоків хіміотерапії. Після 4-х блоків ультразвукова діагностика показала, що пухлини зменшуються. Лікарями було прийнято рішення продовжувати хіміотерапію препаратом Космеген, який є лише за кордоном і коштує недешево. (ЗБІР ПРИЗУПИНЕНО)
Залучили і сплатили медичні препарати для лікування ДІАНИ ДОВЖЕНКО. Діаночка народилася в теплий, сонячний, осінній день – 06 вересня 2008 року. Такою ж теплою, ніжною, сонячної і доброю вона росла всі ці 8 років. Але 06.04.2017 року лікарі повідомили страшний ДІАГНОЗ – ГОСТРИЙ ЛИМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ Т-лінійний, ЦНС 1. Зараз дівчинка перебуває у гематологічному відділенні «Дніпропетровської обласної клінічної лікарні і потребує тривалої інтенсивної поліхіміотерапії. Лікарі повідомили, що лікування Діани буде тривалим (близько 2-х років) і дорогим. На даний момент батькам допомагають близькі, друзі, знайомі. Але лікування Діани тільки розпочато, а грошових коштів катастрофічно не вистачає.
Залучили і сплатили медичні препарати для БРОВКО КИРИЛА. Сім’я живе в невеликому районному містечку Хорол. З моменту народження малюка, всі життєві плани і мрії щасливих батьків були пов’язані тільки з синочком. Хлопчик ріс здоровим, добре вчився, займався спортом. Скарга на біль у горлі батьків не дуже збентежила, ЛОР діагностував ангіну і призначив курс лікування. По закінченню курсу, стан не покращився і дитину направили на обстеження в обласну лікарню, де і виявили у дитини пухлина, яка закривала 90% горла, взяли зразки і відправили в київську клініку «Охматдит» на обстеження. Висновок київських лікарів приголомшив… У Кирила — ЗЛОЯКІСНА ПУХЛИНА! Видалити її неможливо.
Залучили і частково сплатили частково оплатили курс лікування для ЄВИ МАРЧУК. Дівчинка з’явилася на світ на 34 тижні вагітності шляхом кесаревого розтину! Дитина сама не дихала. Три бали за Шкалою Алгар прозвучали для мами, як вирок… Обласна неональная реанімація та діагноз: СУБДУРАЛЬНО СУБАРАХНОЇДАЛЬНИЙ КРОВОВИЛИВ ПОТИЛИЧНОГО ВІДДІЛУ ЗЛІВА ВНАСЛІДОК РОДОВОЇ ТРАВМИ. Були відсутні всі рефлекси. Шанси на життя були мізерними. За рік у дівчинки було 7 зупинок дихання і НОВИЙ ДІАГНОЗ — КІСТОЗНО-АТРОФІЧНІ ЗМІНИ ОБОХ ПІВКУЛЬ ГОЛОВНОГО МОЗКУ. Дитину мучить епілепсія, спастичный тетрапарез. Шанс на повноцінне життя Єві дає клініка в Німеччині, р. в Мюнхені.
Залучили і частково оплатили вартість операції для ВЛАДИСЛАВА МОРОЗ. Владислав народився з аномалією розвитку сечовивідних шляхів, хронічна ниркова недостатність. У лікарні №1 р. Києва в 4 місяці хлопчикові була проведена операція за життєвими показаннями, накладення двосторонніх уретрокутенеостом, У ДИТИНИ НЕ ВІДХОДИТЬ СЕЧА ПРИРОДНИМ ШЛЯХОМ!
В 3 роки закрили ліву стому, але нирка не витримала навантаження, і гине. Лікарня з найнижчою ціною перебуває в Мінську. Лікарі в Білорусії чекають Владика!
Залучили і сплатили медичні препарати для Вероніки Петрик! Вероніка з 22.06.2016 року перебуває на лікуванні у Київському обласному онкологічному диспансері у відділенні дитячої онкогематології з діагнозом: ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ L2. Лікування тривале і дуже дороге.
Крім того, в рамках програми «Посилка доброти» зібрали у великій кількості дитячий одяг, іграшки і предмети першої необхідності для багатодітних малозабезпечених сімей.
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо за участь у долі їхніх дітей!!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!