Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 63100 грн. Також надійшло 4200 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми залучили і оплатили в повному обсязі курс медичних препаратів для лікування Микити Мехеди. Завдяки ВАШОЇ допомоги, нами були зібрані кошти та оплачені всі протоколи хіміотерапії, які хлопчик благополучно пройшов! АЛЕ БОРОТЬБА ЗА ЖИТТЯ Ще не минула! Микита потребує у щомісячному лікуванні дорогими препаратами.
Залучили і оплатили в повному обсязі курс медичного препарату Октреотид Депо 20 мг для лікування Лізи Чайки. У Лізоньки лікарі з 4-х місяців діагностували страшну хворобу — гіперінсулізм. Це надмірне вироблення підшлунковою залозою інсуліну. Дівчинка ні дня не може прожити без медикаментозного лікування, у дівчинки починаються сильні судоми, кома.
Залучили і оплатили в повному обсязі медичний апарат для Галети Артема. Йому всього 3,5 місяці, три з яких він провів у реанімації, борючись за кожен подих. МАЛЮКОВІ БУВ ПОТРІБЕН медичний відсмоктувач, який видалиє мокротиння і допомогає малюкові нормально дихати
Залучили і частково оплатили курс медичних препаратів для лікування Вероникі Петрик. Вероніка з 22.06.2016 року перебуває на лікуванні в Київському обласному онкологічному диспансері в відділенні дитячої онкогематології з діагнозом: гострий лімфобластний лейкоз L2.Лікування тривале і дуже дороге. 26 грудня розпочався третій протокол, він складається з 3-х блоків хіміотерапії, які тривають по 29 днів

Залучили і частково оплатили операцію для Бушнєва Макара. Лікарі поставили хлопчикові страшний діагноз — вроджений нефротичний синдром. Прогнози були найжахливіші, що малюк не доживе і до року. Але батьки не опустили руки і боролися з хворобою все 2,5 року. Тепер єдиним шансом на одужання сина є тільки пересадка нирки, яку пообіцяли зробити білоруські лікарі.
Також перевели зібрані кошти на лікування Ароша Кеяна (збір триває) і операцію для Захара Цапліна (збір триває)
Крім цього, в рамках програми адресної допомоги «Посилка доброти» надали допомогу дитячим харчуванням фірми «Nan», зимовим одягом та предметами першої необхідності малозабезпеченим багатодітним сім’ям сел. Раденськ, Херсонської області, сел. Чорнобаївка Херсонської області, а також м Ковель Волинської області.

Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь в долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!