Допомогти

За вказаний період на наші програми допомоги тяжкохворим дітям надійшло:
684 250 грн.


Також надійшло 120 000 грн на підтримку нашого проекту та 280 000 грн на інші активні благодійні проекти фонду ( допомога ЗСУ, малозабезпечені сім’ї, допомога сім’ям переселенцям, соціальним центрам, домам- інвалідів та постраждалим людям в містах, де країна- агресор нанесла руйнації).


За останній звітний період ми надали пряму адресну допомогу батькам :

На лікування Тимофєєва Даніїла – діагноз: нефробластома лівої нирки (синдром Вільямса) – 240 750 грн.
На лікування Рудницького Ростислава – діагноз: нейробластома – 176 940 грн.
На лікування Літвін Миколки – діагноз: синдром Менкнса- 25 400 грн.
На лікування Олійник Захара-Іллі– діагноз: гідроцефалія – 25 300 грн.
На лікування Чернявської Каріни – діагноз: саркомоподібна хордома- 5 700 грн.
На лікування Пахолівецької Соломії – діагноз: нейробластома-
15 400 грн.
На лікування Магдебура Руслана – діагноз: цироз печінки- 155 660 грн.
На лікування Чумак Поліни – діагноз: Вроджена аномалія розвитку проксимального відділу правої стегнової кістки. Вкорочення правої нижньої кінцівки до 10 см – 25 800 грн
На лікування Ніколаєва Максима – діагноз: аневризма вени Галена – 10 300

В рамках проектів: «ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛИМ ДІТЯМ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ДОПОМОГА ЗСУ» та проекту: « ДОПОМОГА ЛІТНІМ ЛЮДЯМ та МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕННИМ СІМ’ЯМ» за підтримки наших постійних партнерів, ТОВ «ПРОДМАРКЕТ ПЛЮС» та постійних наших благодійників Надії Мейхер, Петра Маги, Еліни Саєнко та завдяки допомозі благодійників з європейських дружніх країн допомогли: самотнім людям- інвалідам на тимчасово окупантах територіях, паліативним дітям та дорослим літнім людям з Дніпропетровської, Запорізької та Харківської, Херсонської, Одеської, Дніпропетровської, Чернігівської, Донецької та Київської областей.
Допомога була направлена в вигляді речей, продуктових наборів, ліків, спеціального перинторального харчування, засобів гігієни, перев’язочних матеріалів, реанімаційного обладнання, амуніції та одягу для ЗСУ, а також великою кількістю інших життєво необхідних речей.
Також вагома допомога була направлена центрам, які опікуються безпритульними тваринами, в тому числі тваринам із м. Херсон, які постраждали під час підриву Каховської ГЕС: харчуванням, ліками, транспортом та спорядженням для евакуації.
Більш детальну інформацію можна спостерігати на наших офіційних сторінках в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм, а також на сайті нашого фонду.