Допомогти

За вказаний період на наші програми допомоги тяжкохворим дітям надійшло

1 129 550 грн.

Також надійшло 256 210 грн на підтримку нашого проекту та 750 000 грн на інші активні благодійні проекти фонду ( допомога ЗСУ, малозабезпечені сім’ї, допомога сім’ям переселенцям, соціальним центрам, домам- інвалідів та порятунок постраждалим людям в містах, де країна- агресор нанесла руйнації).

За останній звітний період ми надали пряму адресну допомогу батькам :

На лікування Тимофєєва Даніїла – діагноз: нефробластома лівої нирки (синдром Вільямса) – 263 400 грн.

На лікування Олійник Ангеліни – діагноз: саркома Юїнга. – 83 000 грн.

На лікування Літвін Миколки – діагноз: синдром Менкнса- 161 300 грн.

На лікування Софії Янковської – діагноз: вроджений недорозвиток стегнової кістки, малогомілкова (фібулярна) гемімелія та вкорочення лівої ноги -19 000 грн.

На лікування Бурик Анастасії – діагноз: гострий лімфобластний лейкоз- 410 950 грн.

На лікування Пахолівецької Соломії – діагноз: нейробластома-
108 000 грн.

На лікування Магдебура Руслана – діагноз: цироз печінки- 63 900 грн.

На лікування Чумак Поліни – діагноз: Вроджена аномалія розвитку проксимального відділу правої стегнової кістки. Вкорочення правої нижньої кінцівки до 10 см – 20 000 грн

 

В рамках проектів: «ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛИМ ДІТЯМ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ДОПОМОГА ЗСУ» та проекту: « ДОПОМОГА ЛІТНІМ ЛЮДЯМ та МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕННИМ СІМ’ЯМ» за підтримки наших постійних партнерів, ТОВ «ПРОДМАРКЕТ ПЛЮС» та постійних наших благодійників Надії Мейхер, Петра Маги, Еліни Саєнко, Надії Васіної та завдяки допомозі благодійників з європейських дружніх країн допомогли: самотнім людям- інвалідам на тимчасово окупантах територіях, паліативним дітям та дорослим літнім людям з Дніпропетровської, Запорізької та Харківської, Херсонської, Одеської, Дніпропетровської, Чернігівської, Донецької та Київської областей.

Допомога була направлена в вигляді речей, продуктових наборів, ліків, спеціального перинторального харчування, засобів гігієни, перев’язочних матеріалів, реанімаційного обладнання, амуніції та одягу для ЗСУ, а також великою кількістю інших життєво необхідних речей.

Також вагома допомога була направлена центрам, які опікуються безпритульними тваринами, в тому числі тваринам із м. Херсон, які постраждали під час підриву Каховської ГЕС: харчуванням, ліками, транспортом та спорядженням для евакуації.

Більш детальну інформацію можна спостерігати на наших офіційних сторінках в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм, а також на сайті нашого фонду.