Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Операцію Томи Растєгаєвої завершено

Затамувавши подих, ми чекали на повідомлення від рідних Томи. Операція тривала довго, та нарешті ми дізналися, що операцію завершено, а маленька Тома поволі приходить до тями. Зараз дівчинка лишається в реанімації. З мамою вона побачиться трохи пізніше, бо певний час до Томи нікого не пускатимуть. 

Потрібно час, щоб оцінити результат операції. Найоптимістичнішим було б видалення 75% пухлини. Однак, в будь-якому разі, лікарі очікують гарний результат. На жаль, зачеплено стовбур головного мозку, тому однозначних прогнозів ніхто не робить. Найближчим часом лікарі зіставлять план оглядів, аналізів та реабілітації – все буде опиратися на результати операції. Кінцеве рішення щодо лікування приймуть на консиліумі. 

На жаль, вчасно сплатити за операцію не вийшло. Не вистачило зовсім трохи – лише 9 000 грн. Тому клініка пішла на поступки та не відтермінувала операцію за умови, що кошти надійдуть на рахунок найближчим часом. А вже зовсім скоро клініка виставить новий рахунок, що включатиме в себе витрати на подальше лікування.