Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Олійник Захар-Ілля: терміново потрібен новий сонатор, старий – цілковито вийшов з ладу

Догляд за тяжкохворою дитиною – не лише тяжка фізична праця, а й постійні фінансові витрати. На жаль, через постійне зростання цін та інфляцію, багато родин, що виховують тяжкохворих діток, опинились в безвихідній ситуації. Дуже тяжкі часи зараз переживають батьки маленького Захарчика-Іллі. Через тяжкі пологи, хлопчик має безліч вад. Він є носієм гастро- та трахеостоми, не може нормально дихати, потребує постійної медикаментозної підтримки та спеціального харчування. Крім того, малюку постійно потрібні пелюшки, підгузки, засоби для догляду за шкірою та підтримки гігієни. До того ж, нещодавно зламався сонатор, який Захарчику вкрай необхідний. 

 

Родина отримує допомогу від держави, але коштів не вистачає навіть на половину ліків, ціни на які постійно зростають. Разом з тим, стан тяжкохворого хлопчика дуже нестабільний. Це значить, що несвоєчасний пройом ліків чи неналежний догляд дуже швидко призведе до погіршення і воно може бути незворотнім! Зараз не лише розвиток, а й життя Захарчика-Іллі залежить від спроможності його батьків забезпечити дитину ліками та різноманітними засобами для догляду. 

 

Тривалий час родина справлялася без сторонньої допомоги, але зараз це стало неможливим. Родинний бюджет спустошено вщент, а потреби Захарчика продовжують рости. Сьогодні єдиний спосіб врятувати малюка від болю та регресу, а його рідних від страшного відчаю – це прийти їм на допомогу! Ми благаємо вас, зробіть невеличкий донат, щоб Захарчик міг і далі жити та розвиватися. Це дуже важливо!