Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Олійник Захар-Ілля: дитину госпіталізували до Охматдиту

Зараз маленький Захарчик-Ілля знаходиться в лікарні. Стан крихітки суттєво погіршився і мама була змушена терміново звернутися до лікарів. Захарчику надають необхідну допомогу, а мама сподівається, що вже скоро її синочку стане легше. На останні гроші довелося купити сонатор, без нього Захарчику ставало зовсім зле: дитина задихалася, а внутрішні органи, включаючи мозок, почали страждати від гіпоксії. 

 

Зараз потреба Захарчика-Іллі в ліках, засобах гігієни та медичних витратниках ще більше зросла. Маючи постійні фінансові проблеми, родина хлопчика не в змозі забезпечити його всім необхідним. А позапланові госпіталізації, що призводять до непередбачуваних витрат, ще більше утруднюють ситуацію родини. Допомога Захарчику потрібна постійно, без неї родині не вистояти проти життєвих негараздів. 

 

Будь ласка, допоможіть Захарчику та його рідним пережити тяжкі часи та уникнути серйозних наслідків для здоров’я дитини. Кожна гривня, кожна найменша пожертва – це вже суттєве полегшення для рідних тяжкохворого хлопчика.