Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Олежка Григоров відвідав клініку

Олежка разом з мамою вчергове відвідав клініку. На жаль, візит виявився складнішим, ніж очікувалося. Через тривожні показники аналізів, хлопчику ввели тромбоцити та еритроцити. Минулого разу подібна процедура призвела до алергічної реакції, тому цього разу лікарі завчасно призначили крапельницю з гістамінними препаратами. 

Загальний стан хлопчика стабільний. Олег та його рідні мають гарний настрій та націлені на перемогу. Єдине, що зараз бентежить родину – це нетипова для хлопчика слабкість. 

Мама Олега розповіла про результат нещодавного консиліума. Лікарі вирішили, що надалі намагатимуться обійтися без хірургічного втручання. Після 5 блоків хіміотерапії призначать МРТ, щоб переконатися, що пухлину переможено. Тоді проведуть брахітерапію. 

Такому способу надали перевагу, щоб зберегти зір та завдати щонайменше шкоди тим органам і тканинам, які оточують пухлину. Звичайно ж, лікарі будуть тримати ситуацію під контролем і, якщо щось піде не за планом, приймуть необхідні міри. Попереду ще один консиліум, на якому все вирішиться остаточно.