Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Олегу Григорову проведено повторну процедуру ТКМ

На жаль, попри вчорашній оптимістичний настрій лікаря, вакцина Неопожену не дала бажаного результату. Завдяки вакцині показники крові покращилися, але не достатньо. Тому було вирішено провести повторну трансплантацію кісткового мозку.

Операція зайняла близько 15 хвилин. Лікар сказала, що після повторної трансплантації показники крові почнуть відновлюватися швидше. Крім того, цього разу вже не буде згубної дії хіміотерапії на організм хлопчика й він має легше відновитися.

Лікар сказала, що слідом за лейкоцитами відновляться й тромбоцити. Всі показники крові взаємозв’язані, отже лишається дочекатися перших проявів позитивної динаміки. Стан Олега стабільний – і це вже дуже добре. На жаль, слизові оболонки горла та носа досі болять. Але є й позитивні зміни: Олег почав більше рухатися. Сьогодні зміг недовго походити по всій палаті, доки був відключений від крапельниць.

Збір не закритий, адже родина ще має борг за ТКМ. Порівняно з основною сумою лишилося зовсім небагато. Крім того, борг щодня зменшується завдяки допомозі небайдужих людей. Однак, дуже важливо вчасно сплатити рахунок, щоб продовжувати лікування. Дякуємо за розуміння та підтримку.