Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Олегу Григорову може знадобитися повторна ТКМ

Сьогодні минає вже 20-й день від трансплантації кісткового мозку у Олега Григорова. За результатами аналізів лейкоцити підіймаються, однак швидкість їх появи бентежить лікаря. Медики говорять, що за планом, рівень лейкоцитів мав би бути значно вищим. Ймовірно, процедуру ТКМ доведеться повторити – в клініці лишають запаси на такий випадок. Все стане зрозуміло після завтрашнього аналізу.

Сьогодні знову вливали еритроцити та тромбоцити. На жаль, показники крові стабілізуються повільніше, ніж очікувалося. Загальний стан Олега нормальний. Трохи болить горло, немає сили рухатися. Олег потроху встає та ходить, однак ноги заслабли та поболюють. Хлопчик ще матиме довго відновлюватися та поступово повертатися до нормальної активності. Не зважаючи на те, що пройдено так багато – попереду ще не менш складний шлях, однак він веде до перемоги та одужання.

Борг перед клінікою досі не сплачений. Лишилося зібрати небагато, однак дуже важливо покрити рахунок вчасно. Це дозволить продовжити лікування та відновлення.