Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Олега Григорова підключили до апарату штучної вентиляції легень

Вдалося трохи вирівняти серцевий ритм Олега Григорова, нормалізувати тиск. Однак, дихання досі лишається ненормальним. Зараз Олег увесь час з дихальною трубкою та в кисневій масці. Як тільки-но хлопчик її знімає, в крові падає рівень кисню, починається сатурація, дихання стає частішим.

Лікарі вирішили підключити Олега до апарату штучного дихання. Хлопчик скаржиться на те, що це дуже незручно й неприємно, однак, терпить. Лікарі в чергове зробили знімок легенів, вже третій день поспіль – ситуація їх бентежить. Перший знімок показав, що в легенях є рідина, наступного дня – кількість рідини зменшилася, а сьогоднішній знімок, на жаль, насторожив лікарів та остаточно збив з пантелику.

Олега ще обстежують. Взяли мазки з рота й з носу. Результати очікуються. Олег почав їсти, і, хоча, мова йде про лише кілька ложок, це вже прогрес, адже зовсім нещодавно хлопчик не міг їсти нічого. На жаль, Олегу дуже важко пити, мамі доводиться просто таки змушувати його.

Психологічна напруга і Олега, і мами надзвичайно висока. Мама перестала спати в ночі, постійно чергує біля сина: уві сні хлопчик стогне та намагається зняти маску, доводиться слідкувати, щоб все обійшлося. Олег, який увесь час дивував нас бійцівським характером, просто розбитий. Дитина розгублена, налякана й дуже стомлена. Хлопчик не може стримувати сліз.

Збір на ТКМ лишається незакритим. Родині все ще потрібна підтримка й фінансова допомога. Будь ласка, не лишайте їх наодинці зі страшною бідою!