Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Олег Григоров страждає від підвищення тиску

Олег почувається трохи краще, ситуація стабільніша. Однак, за незрозумілих причин хлопчик страждає від того, що тиск час від часу сильно підіймається. Вже другий день поспіль близько шостої ранку хлопчик скаржиться на сильний біль у правій скроні, який минає лише, коли вдається знизити тиск. Лікарі намагаються виявити причину нестабільного тиску, можливо, тоді стане зрозуміло, як зарадити ситуації. 

Олег досі почувається дуже слабким, вдень проспав 4 години й зовсім не хотів просинатися Однак, медсестра порадила розбудити хлопчика, щоб він хоча б чимось позаймався. Мама каже, що єдине заняття, яке їм доступне зараз – це розмови. Через відсутність апетиту, хлопчик не може їсти. Вдалося лише трохи повечеряти. Мама не може опанувати хвилювання, дуже сподівається, що вже скоро Олегу стане краще. 

Ми нагадуємо, що збір на сьогодні не закритий: Олег має борг за ТКМ, до того ж, непланова госпіталізація стане причиною додаткових затрат. Олег вже майже переборов свою хворобу, будь-ласка, підтримайте родину та дозвольте їм завершити важкий шлях до повного одужання!