Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Олег Григоров скаржиться на головний біль

Олег Григоров – справжній герой. Попри всі випробування, хлопчик лишається оптимістом та має незламну віру в перемогу. Однак, навіть у найсильніших трапляються важкі дні. Напередодні ввечері у Олега зіпсувався настрій, він скаржився на головокружіння, головний біль та слабкість. Температура підвищилася до 37 – 32,2.

Мама каже, що, можливо, Олег перевтомився від довгої прогулянки. Зовсім нещодавно Олег пережив складну операцію та черговий блок хіміотерапії, організм ще не до кінця відновився й тривала прогулянка могла бути трохи передчасною.

Однак, втриматися від прогулянки було неможливо. Адже в Туреччині розквітли фруктові дерева, а вічнозелені рослини випустили нові листочки. На вулиці сонячно й тепло, близько +17. Така краса допомагає мати гарний настрій навіть у тяжкі часи. Мама сподівається, що вже зовсім скоро Олегу стане краще й вони знову зможуть розважитися надворі та пошукати приводи, щоб порадіти життю, яким би складним воно не здавалося б останнім часом.

Око Олега досі сльозиться. Почервоніння так до кінця й не проходить. Однак, родина терпляче чекає на вирішення проблеми з онкологією, щоб перейти до покращення зору та відновлення ока. Нагадуємо, що Олег готується до майбутньої ТКМ. Однак, родині дуже потрібна фінансова допомога, щоб ТКМ відбулася своєчасно. Просимо вас підтримати Олега та його маму. Вони дуже сподіваються на нашу участь.