Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Олег Григоров готується до майбутньої операції

Коли мова заходить про онкохворих дітей, дуже важко бути впевненим хоча б у чомусь. Ще до недавна лікування Олега йшло за планом. Здавалося б, до перемоги лишилося не так вже й багато. Однак, обстеження, що провели напередодні, довело, що два останні блоки хіміотерапії не призвели ніякого впливу на пухлину. 

Головний онколог Олега зібрала найкращих спеціалістів Туреччини для консиліуму. В результаті намітили план дій, який має допомогти Олегу справитися зі страшною хворобою. 

Найближчим часом Олегу проведуть операцію з видалення залишків пухлини. Під час операції встановлять й спеціальний випромінювач, який потрібно видалити через чотири дні. Випромінювач необхідний для проведення брахітерапії. 

Зовсім нещодавно лікарі відхиляли думку про шостий блок хіміотерапії, але після консиліума змінили своє рішення. Навіть, якщо впливу на саму пухлину не буде, хіміотерапія дозволить зачистити організм на клітинному рівні. 

Після операції, брахітерапії та хіміотерапії Олегу зроблять необхідні обстеження, включаючи МРТ. Якщо все йтиме за планом, наступним етапом лікування стане трансплантація стволових клітин. У будь-якому разі, лікарі будуть тримати руку на пульсі та змінювати план, якщо буде потрібно. 

Під час консиліуму, спеціалісти хвалили доктора Мюге, що лікує Олега. Адже, результати лікування дуже гарні. Лікар, в свою чергу, сказала, що Олег та його мама також молодці, вони докладають зусиль, щоб вилікуватися, не падають духом та старанно виконують усі рекомендації лікаря.