Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Очікуються результати МРТ та гістології Микити Жернова

На жаль, результати МРТ та гістології Микити Жернова досі не готові. Тим часом, Микита перебуває в лікарні. Всі крапельні препарати закінчили, Микита приймає лише антибіотики та ті ліки, що вводять периферійно в катетер на ніжці. На жаль, Микиті дуже неприємно, коли ліки вводять через катетер. До того ж, з ним незручно, а ходити – просто неможливо.

Микита намагається бути сильним та мужнім. Хлопчик вже вивчив назви препаратів, знає, для чого вони. Розуміє багато медичних термінів, розрізняє хвороби. Не втрачаючи віру в перемогу, хлопчик сміливо дивиться в майбутнє.

Тато Микити завжди поряд. Він намагається подавати приклад, тримається на позитиві. Старається замінити друзів, рідних та навіть маму, як би важко це не було зробити самотужки. Тато та Микита складають конструктор, малюють, говорять про майбутнє та мріють. На жаль, зараз Микиті складно малювати. Права сторона тіла ослабла. Після завершення основного лікування її можна буде реабілітувати та відновити.

У батьків Микити лишається близько трьох тижнів, щоб зібрати гроші на протонотерапію. Головне зараз не допустити розриву між лікуванням. На жаль, життя Микити має реальну грошову ціну. Ми разом маємо буквально викупити дитину у смерті. Хлопчика не врятувати, якщо ми не об’єднаємося та не докладемо зусиль.