Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Новини від Слави Степаненко

Слава все більше звикає до шкільних буднів. У хлопчика вже є нові друзі, з’явилися улюблені предмети: музика та англійська. Звичайно ж, є й труднощі. Кожні три години потрібно змінювати памперс, інакше з’являється неприємний запах, протікання. 

Слава не може контролювати сечовиділення. Сеча просто витікає мимоволі. З віком нічого не зміниться, якщо не прооперувати та не лікувати хлопчика. На жаль, батьки нерідко зустрічають непорозуміння інших, мовляв, як такий активний та кмітливий хлопчик може потребувати допомоги. Деякі люди радять не звертати увагу та просто чекати, коли дитина “переросте”.

На жаль, Славине хвороба не мине сама собою, а очікування принесе лише погіршення. Дитина дуже страждає від неконтрольованого сечовиділення та пістійних опрілостей, адже носити памперс доводиться практично увесть день. Без медичної допомоги стан дитини буде погіршуватися й страшно уявити, до яких наслідків це може призвести.

Так, Слава справжній живчик та життєлюб. Однак, дитина щаслива лише завдяки постійним старанням батьків, які навчилися сприймати та любити хлопчика таким, який він є. Й зуміли привити йому любов до життя попри усі труднощі. Чи зможе так тривати й надалі, якщо хворобу не лікувати? Нажаль, тут важко робити оптимістичні прогнози. 

Слава – чудовий, щасливий, енергійний хлопчик, він має здібності до навчання та безліч талантів. Однак, зараз так важливо потурбуватися про його здоров’я, щоб він міг жити повноцінним життям. Просимо вас допомогти дитині.