Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Новини від Олега Григорова: мама хлопчика налякана станом сина!

Наприкінець дня мама Олега знайшла в собі сили розповісти, що трапилося. “Я прокинулася від жахливого крику сина”, – каже вона. Олег був зблідлий, вираз обличчя застиг, здавалося, що хлопчик навіть не дихає. З 5 до 8 ранку лікарі намагалися стабілізувати стан хлопчика. На щастя, мед персонал відреагував швидко: медсестри та лікарі збіглися до палати буквально через лічені секунди. 

Олег почав рвати жовчю, температура впала до 34 градусів, тиск став критично низьким. Хлопчика одразу ж підключили до апарату для контролю роботи серця та тиску. Хлопчику поставили кілька крапельниць, ввели безліч ліків і лише після того Олег почав поволі приходити до тями. 

Пізніше лікар пояснила, те, що трапилося – реакція на високодозну хіміотерапію. У Олега були судоми. Така реакція трапляється, однак, зазвичай – значно пізніше. Чому саме Олежчин організм відреагував так швидко та стрімко – невідомо. Мама дуже налякана та збентежена, однак лікарі сказали, що вже зустрічалися з подібним, тому ТКМ відбудеться за планом. Трансплантація призначена вже на завтра. 

Олег не може їсти і навіть пити, їжа та будь-яка рідина одразу викликають приступ нудоти у хлопчика. Крім того, Олег дуже хвилюється. Зараз, коли перемога так близько, здається, що всі моральні сили й хлопчика, й мами вичерпано. Ми просимо вас: підтримайте родину фінансово та морально. Вони пройшли вже дуже багато, однак так само, як і на початку свого шляху, потребують нашої допомоги. 

Нагадуємо: збір не закрито. Олегу дуже потрібні гроші, щоб сплатити медичні рахунки та перебороти хворобу остаточно!