Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Новони від Ані Падашулі

Аня завершила третій блок хіміотерапії, минула так звана “промивка” після прийому сильнодіючих препаратів. Як і раніше, Аня почувається погано після хімії: біль, апатія, проблеми з травленням, відмова від їжі, болючі виразки в ротику.

Після майже дводенної відмови від їжі Ані вводять харчування через зонд. Процеси травлення ще не налагоджені, тому харчування вводять дуже повільно: 40 мл за дві години. Таки міри просто необхідні зараз, коли вага дівчинки дясягла критичної позначки. Зараз Аня важить всього 12 кг. Батьки, лікарі та дієтологі шукають ймовірні рішення проблеми. 

Аню підключили до інфузомату, їй призначили протигрибкові препарати та засоби для відновлення електролітів. Також, Ані необхідно було зробити переливання крові, гемоглобін дуже низький, отже переливання просто необхідне. 

Відвідати Аню приїхав тато та бабуся. Аня та її мама радіють рідним людям. Зараз мамі дівчинки надзвичайно важко, вона щоденно мужньо підтримує Аню, підіймає їй настрій, веселить та втішає. Дуже складно пережити страждання любої донечки, а отже сподіваємося, що підтримка найближчих людей хоч трошки допоможе Ані та її матусі пережити цей період. 

Дякуємо всім, хто підтримує Аню та її родину!