Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Новини від Яцук Матвійчика

Завдяки небайдужим людям вдалося надати не аби-яку підтримку Матвійчику та його родині. На сьогодні дитині вже краще, проте хлопчик ще потребує лікування й регулярного медичного обстеження.

Матвійчик та його мама дуже радіють речам, які подарували їм добрі люди. Малеча в захваті від нових іграшок та одягу. А мама тішиться памперсам та продуктам харчування. Окрему подяку мама Матвійчика виносить тим, хто підтримував родину морально, не давав розгубитися в найтяжчі часи.

Ми маємо сподівання, що стан хлопчика буде ставати дедалі кращим. Але лишати родину без допомоги не можна. Ми будемо слідкувати за успіхами Матвійчика й підтримувати родину до повного одужання.

На сьогодні маленька мрія Матвійчика та його мами – дитячий столик для годування. Підійде столик, що вже був у вжитку, проте має гарний стан. Передати столик та інші дитячі речі, можна, зателефонувавши за номерами нашого фонду.

Дякуємо кожному, хто не пройшов повз горе Матвійчика та його хоч і маленької, проте дуже люблячої родини! Сподіваємося, ви разом з нами порадієте поки що першим успіхам нашого маленького підопічного!