Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Новини від Вікусі Зубко

Родина маленької Віки звернулася до нас з непростою проблемою. Вікуся мала вроджені вади стравоходу. Діагноз дівчинки: атрезія стравоходу. Маючи таку ваду, дитина не могла їсти та розмовляти. Хвороба може впливати й на роботу інших органів, адже травна система важлива для правильного фнкціонування всього організму. 

На щасті, вдалося вчасно зібрати кошти й розпочати лікування маленької дівчинки. На разі Вікуся лікується в Італії, в Римі. В італійській лікарні Віка перебуває з жовтня. Є деякі покращення, проте на шляху до одужання є й перепони. 

Зараз стравохід дитини має неприродньо широкий розмір. Це призводить до застою їжі й викликає рвоту, особливо часто в нічний час. Через цю проблему Віка й досі харчується через зонд, проте невелику кількість рідкої їжі вже дозволити їсти природнім способом, через ротик. 

Маленька Віка досить важко переносить ситуацію в психологічному стані. Проте, в цілому, Віка та її матуся налаштовані на позитив. Тим паче, що вже на 25 лютого заплановано важливу операцію. Є шанс, що ця операція зарадить проблемі та стане вже завершальним кроком до одужання дитини. 

Сподіваємося, що у Вікусі все вийде!