Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Новини від Устименко Ясміночки!

Що може трапитися за якихось 10 днів? Виявляється, дуууже багато чого!

Принаймні, для Ясмінки останні 10 днів були дуже насиченими. 8 лютого дівчинці зробили КТ. Пухлина на правому яєчнику зменшилася на 80%. Це дійсно чудовий результат. 

Проте, за допомогою КТ вдалося виявити ще дещо. Ясміна має двостороннє запалення легенів. З одного боку, це, звичайно, дуже неприємний діагноз. З іншого, добре, що вдалося виявити запалення вчасно. Крім того, діагноз дав відповідь на питання, чому останнім часом Ясміночка мала підвищену температуру. 

10 лютого у маленької Ясі виникли проблеми  диханням. Батьки не на жарт перелякалися за життя своєї крихітки. Дівчинка була термново направлена до реанімації, де завдяки оперативним та професійним діям команди лікарів вже за добу почало нормально дихати. 

На разі, Ясмінку переведено в попередню палату (вже не в реанімації). Температура вже не така висока, піднявся апетит. Лікарі чекають на результати численних аналізів, що допоможуть скоригувати лікування від пневмонії, призначити найбільш ефективні ліки.

Звичайно, все, що відбувається – величезний стрес для Ясмінки, проте вона мужньо тримається, а іноді навіть знаходить сили посміхатися!

Благаємо вас, не забувайте підтримувати родину маленької крихітки! Зараз ваша допомога особливо важлива!