Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Новини від Свіженцева Артемчика

В Артемчика позаду вже 10! блоків хіміотерапії! Зазвичай, малюк добре переносить лікування. Але цього разу, хімія минула дуже складно. 

Під кінець другого дня хіміотерапії Артемчику стало дуже зле. Дитина зблідла, хлопчика почало трясти й мамі здалося, що йому не вистачає повітря. 

Робочий день добігав кінця, попри те, на щастя, увесь медичний персонал був на місці, – довелося терміново рятувати малюка! Артемчик мав дуже частий пульс. Хімію довелося припинити. Малюка приєднали до апаратів та дали снодійне. 

Хлопчик проспав увесь вечір та ніч та здавався спокійним. Проте, лишати без нагляду його не наважилися й перевели до палати напроти посту медичних сестер. Лікарі порадили мамі тримати двері до палати відкритими, щоб медперсонал зміг швидко відреагувати у разі чергового нападу. 

На ранок Артемчик поводив себе, як завжди: прокинувся, посидів та почав стрибати. Здавалося, що й не було страшного вечора та тревожної ночі. Щоб перестрахуватися, лікарі призначили Артему МРТ та відправили малюка на огляд до невролога. 

На щастя, невролог сказав, що все в нормі. Швидше за все, то була побічна дія препаратів. Лікарі трошки відкорегували дозу ліків, щоб Артемчик переніс їх легше.