Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Новини від Світлани Юненко

Світлана по-особливому красива. В дівчини надзвичайно виразні очі, м’які риси обличчя, тендітна постать. Коли дивишся на таких дівчат, згадуєш давно прочитані романи та оповідання про манірних панянок. 

Проте, дізнавшись історію Світлани, розумієш, наскільки оманливою може бути зовнішність. Дивуєшся, скільки всього довелося пережити цій витонченій, ніжній дівчині. Не просто пережити! Гідно пройти найстрашніші випробування долі з посмішкою на обличчі. Чи уявляли ви, що таке під силу цій тендітний особі? 

Світлана – справжній боєць. Дівчина вже декілька років відвойовує своє прова на життя у страшної хвороби – РАК! Діагноз, який здатен навіть морально пригнітити будь-кого, не злякав молоду дівчину. 

Світлана вже майже перемогла свою хворобу два роки тому. Тоді після курсу лікування дівчина відчула полегшення, а через три місяці трапився рецедив. 

Зараз Світлана доводить до кінця свою другу успішну спробу перемогти хворобу. Лікування йде за планом, а результати дають надію, що хвороба вже більше не повернеться. Тепер дівчина не має увесь час лежати на лікарняному ліжку. 

Світлана проводить багато часу поряд з близькими та не втрачає жодної можливості порадіти життю. До лікарні вона повертається тільки на обстеження та крапельниці. Сума боргу за лікування, яка ще недавно здавалася непосильною (близько 110 000$) зараз зменшилася до близько 18 000$. 

Маємо надію, що зовсім скоро родина Світлани порадує нас черговими приємними новинами про дівчину! Дякуємо кожному, хто спромігся бодай чимось допомогти Світланці. Маємо надію, що й зараз, коли до перемоги лишився один маленький крочок, ви не залишите дівчину!