Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Новини від Надійки Козюри

Нам надіслала листа Надійчина мама Наталія. Публікуємо листа тут, щоб і ви могли дізнатися останні новини від Наді: 

“Всім людям доброго здоровя!

Хочу трішки написати про сьогоднішній стан моєї донечки. Ми вже 3 місяць знаходимось у Київській лікарні в онкогематологічному відділенні. Цей період часу ніби викреслений з нашого життя. Постійні крапальниці, уколи, таблетки. Пошуки донорів, пошуки закордонних нереально дорогих препаратів, біганина по аптеках, магазинах (тут потрібно все мати своє стерильний посуд, миючі засоби, продукти з яких потрібно готувати дієтичну пропарену їжу, навіть відро і швабру до підлоги теж потрібно мати власне бо неможна чужими речами користуватись заради здоров’я онкохворих діток.).

Постійні болі у Надійки в області живота, тошнота, рвота. Але дякуючи Богу, вашим молитвам і фінансовій допомозі ми тримаємось зі всіх сил. Я допомагаю Надійці боротись, бути сильною, не падати духом. Надя любить малювати картини за номерами. Це цікава кропітка робота, яка вимагає концентрації уваги, вміння добре розрізняти кольори. Вже одна робота готова, зараз взялась до іншої набагато складнішої.

Хочу подякувати також фонду “Країна добрих справ”, що допомагають таким сім’ям у яких хворі дітки. Ви робите велику справу допомагаючи людям в біді. Дякуємо вам сердечно і усім небайдужим людям!”

Щиро дякуємо всім, хто підтримав родину!