Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Новини від Маші Біляєвої

Марійка розпочала другий етап хіміотерапії. Цього разу лікування буде націлене на закріплення ремісії. Маша надзвичайно терпляча та мужня дівчинка. Лише кілька днів тому Маші призначили дуже важкий та довготривалий сеанс хіміотерапії. Він тривав цілих 6 годин і протягом усього цього часу Маша трималася добре!

Загалом, все йде за планом, який ще раніше намітили лікарі. Аналізи Марійки в нормі й це чудово! Другий етап хіміотерапії триватиме близько шести тижнів. По його закінченню лікарі проведуть аналізи, обстежать Машу й зроблять контрольну кістково-мозкову пункцію. Завдяки такому ретельному обстеженню стане зрозуміло, наскільки близька Марійка до повної перемоги!

Не зважаючи на болючі та важкі процедури, життя Маші не обмежається лишень лікарнними стінами. До дівчинки в гості завітала бабуся й маленька Маша вже зрозуміла, що бабуся – то найкращий друг та помічник у будь-якому випадку.

Марійка любить прогулянки на свіжому повітрі. Рідні дівчинки намагаються розпланувати день так, щоб Маша щонайменше дві години на день гуляла на вулиці. Дівчинка з того дуже радіє, а особливо рада, коли бачить песиків. Кожного четвероногого зустрічає веселою посмішкою та активними рухами ручок та ніжок!

Ось така розумниця наша Марійка! Ми бажаємо їй щонайшвидше одужувати та кріпнути, бути завжди веселою! Дякуємо вам за допомогу Маші та її чудовій родині!