Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Новини від Евелінки Кобелі

Ми вже тривалий час сподівалися отримати добру звісточку від Евелінки. Нещодавно отримали листа від мами Евелінки. Ділимося новинами з листа. 

Зі слів мами: 

“Ми дякуємо гарно всім. Нам трошки краще. Зняли катетор бо він був інфікований та поставили тимчасовий, без нього ми не можемо, бо ми залежни від капелниць. Без них ми поки що не можемо, бо у нас синдром короткой кишки ії дуже мало.

Ми зараз вже 18 днів капаєм Мікамин. Препарат дуже дорогий. Один флакон коштує 6300 гривень. Його нам вистачає на 2 дні с половиною.

Ми завтра будемо здавати аналізи, за які я дуже сильно переживаю. Якщо анализи будуть кращими, то все одно будемо ще капати Мікамин 7 днів обов’язково. Попереду у нас знову операції, потрібно переставити підшкірний катетор Порт. Випити барій та дивитись, що з кишечником, чи може буде операція по подовжування кишки.

Ми дякуємо всім та просимо про допомогу нам вже 7 місяців, які Евелінка разом з нам бориться за життя, і я, як мама, вірю, що одного дня ми будемо без капельниць та без уколів та болю.”.

Дякуємо всім, хто підтримує маленьку Евелінку та її родину!