Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Ніколаса Сидоренко забрали на операцію

Сьогоднішній день починається з добрих новин, яких ми так давно чекали. І хоча зараз нас переповнюють світлі надії та сподівання, ми не можемо стримати хвилювання. Нашого маленького Ніколаса вже зранку почали готувати до операції. Професор, який буде керувати операцією, пояснив, що все має піти за попереднім планом. Ніколасу зроблять колоезофагопластику (пластика стравоходу товстою кишкою).

Ми також нагадаємо, що у Ніколаса було виявлено аноректальну ваду – свищ промежини. За рішенням лікаря, одночасно розпочнуть хірургічне усунення і цієї проблеми – така тактика допоможе уникнути повторних наркозів та швидше поверне шлунково-кишкову систему Ніколаса до нормального стану.

Після операції Ніколас буде знаходитися в реанімації. На цей час хлопчик має лишитися один без мами. Для Ніколаса це буде нелегко, але лікар пояснив таку необхідність тим, що після складної операції організм Ніколаса буде надчутливим до будь-яких хвороботворних мікроорганізмів. Тож найкраще, щоб дитина не мала контакту ні з ким хоча б перший час після втручання.

Ми будемо тримати зв’язок з родиною Ніколаса, щоб лишатися в курсі подій та ділитися новинами з вами. Зараз дуже просимо вашої моральної та молитовної підтримки для малюка.