Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Ніколаса Сидоренко госпіталізували з підозрою на COVID-19

Мама Ніколаса ділиться страшними новинами. Після того, як недолікованого Ніколаса виписали з лікарні, прийшлося нелегко. У хлопчика боліли та сочилися свіжі шви, дитина була виснажена щотижневими операціями, ротову порожнину та дихальні шляхи доводилося постійно санувати, відсмоктувати слиз, перевіряти.

На жаль, це не могло не сказатися на загальному стані дитини. Хлопчик в чергове потрапив у лікарню й цього разу, мама та дитина зіткнулися з непростими умовами. Близько 40 хвилин хлопчик плакав, поки чекав, щоб лікарі перевдяглися в захисні костюми. Так як Ніколаса перевезли з Києва, в нього запідозрили корона вірус і треба було прийняти міри безпеки.

Маму не впустили відділення, відмовилися брати навіть соску, щоб хоча б якось заспокоїти хлопчика. Не зважаючи на те, що мама Ніколаса була в капцях, її попросили почекати за стінами лікарні.

Проте всі ці подробиці – ніщо, порівняно зі страшним діагнозом: одне з легенів хлопчика повністю чорне. Ймовірно, мова йде про запалення. Можливо через свищ харчування потрапило до дихальних шляхів, а без медичного спостереження помітити це вчасно не вдалося.

Що робити зараз не зрозуміло. Лікарі пропонують викликати сан авіацію, щоб терміново перевезти Ніколаса до лікарні в Київ. На жаль, зараз про повне одужання та відновлення, до якого ще кілька тижнів тому лишалося так небагато, мови не йдеться. Хлопчик у небезпечному стані та потребує порятунку.