Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Ніколас Сидоренко страждає від сильного болю: знеболюючі не допомагають!

Лікарі постійно призначають Ніколасу знеболююче, однак вони не можуть зняти біль дитини. Все маленьке тіло Ніколаса вкрите шрамами від операцій та дренажів. Дитина постійно стогне та плаче, а мама – не відходить від ліжечка ні на хвилину, боїться, що Ніколасу стане гірше.

Кілька днів тому Ніколасу подарували гарні іграшки на день народження, однак через біль дитину ніщо не радує й не цікавить. Щоразу, коли до дренажа хлопчика торкаються, він відчуває дуже сильний біль. Через дренаж, що встановили під час останньої операції й досі виділяється маса, яка потрапила до дихальних шляхів.

Ніколас знову помітно схуд. Для хлопчика втрата ваги небезпечна, тому харчування замінили на більш калорійне. На завтра вже призначили контрольний знімок, всі з нетерпінням чекають гарних новин.

Мамі щоденно доводиться витрачати гроші на спеціальне харчування, затратні матеріали, засоби для догляду за стомами та засоби гігієни. Мама сама виховує Ніколаса й інших дітей – після тривалого лікування грошей просто немає. Ми просимо вас, долучіться до порятунку дитини – ваша фінансова підтримка дуже потрібна зараз.