Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Неживий Олексійчик тяжко переніс інфекційну хворобу

Хлопчик закінчує вже третій блок хімії, потім буде ще один. Вже після нього Олексійчика почнуть готувати до високодозової хімії і ТКМ. Лікування дається дуже важко: минулого тижня знову була знайдена інфекція, була температура до 41, довелося навіть видаляти підключичний катетор. Але хлопчик наш тримається, адже іншого виходу, окрім як через страждання прийти до порятунку, немає.

У родини закінчуються кошти. Рідні Олексійчика у відчаї, бо сплатити лікарняні рахунки більше немає чим. Клініка відмовляється йти на поступки. Всі благодійні резерви клініки підуть на лікування дітей-біженців з України. Олексійчик в цю категорію не потрапляє, бо приїхав на лікування ще до початку війни. Тож, родина Олексія має сплачувати рахунки своєчасно та в повному обсязі.  

Дорогі наші, чарівні люди, якщо ми загальними зусиллями будемо підтримувати збір, не закривши очі і серце, то неодмінно зможемо врятувати дитину від раку. Жодна пожертва, жодна ваша допомога не можуть бути маленькими або марними. Долучайтесь до порятунку маленького життя!