Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Невтішні новини від Тимурчика Однодворцева. Підозру на РПТХ підтверджено

Лікарі Тимура підтвердили РТПХ (реакція трансплантата проти хазяїна). Тяжке ускладнення вже вразило шлунково-кишковий тракт та шкіру, інформація щодо стану печінки ще потребує уточнення. На жаль, зважаючи на характерний біль та інші симптоми, вже можна припустити, що печінка також страждає. 

Існує 4 ступені тяжкості РТПХ. Що яскравіша реакція, то триваліше й дорожче лікування. Попередньо у Тимура діагностували другий ступінь РТПХ. Більш точну інформацію можна буде отримати лише після детальнішого обстеження: колоноскопії та біопсії печінки. Ці обстеження не входять у пакет ТКМ. Найближчим часом їх буде включено в окремий рахунок, оплатити який потрібно дуже швидко.

В будь-якому разі на Тимурчика чекають нові випробування, складне те тривале лікування. Досі невідомо, яким саме буде лікування. Все залежатиме від індивідуальних особливостей Тимура та від того, яким саме буде остаточний діагноз та прогноз лікарів після повного обстеження. Відомо, що в середньому лікування РТПХ другого ступеню тяжкості коштує 20 000$. Ця цифра не остаточна, а орієнтовна. 

Будь ласка, допоможіть родині Тимура зібрати кошти для оплати майбутніх рахунків, від цього залежить успіх всього лікування та Тимурчикові шанси на повне одужання.