Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Навіть знаходячись за сотні кілометрів від війни, життя Гліба Ведькала під загрозою

Чи витримає п’ятирічна дитина стільки болю? Чи впорається? Чи настане той ранок, який Гліб зможе зустріти без сліз та страху?
Ми впевнені, що Гліб буде жити, жити довго та щасливо! Але для цього ми маємо зосередитися на підтримці та допомозі – на тому, що дасть право мріяти, сподіватися, жити…
До сьогодні лікування Гліба триває лише завдяки нашим пожертвам, а наші з вами теплі слова допомагають не піддаватися страшному відчаю.
Але щодня підтримки стає все менше і ми боїмося, що війна в нашій країні зовсім забере шанси на життя у наших дітей. Адже лікувати дитину без своєчасної сплати рахунків не будуть. Зараз там дуже багато таких нещасних сімей.
Навіть знаходячись за сотні кілометрів від війни, життя Гліба під загрозою. В рідній країні залишилися ми – всі, хто разом боролися за його життя, його єдина надія, його справжня армія підтримки. І якби тяжко нам не було зараз, ми маємо пам’ятати, що цей чудовий хлопчик- один із нас, і лишати його без допомоги не можна.
Любі наші, важке сьогодення не руйнує нас, а згуртовує, вчить цінувати кожне життя. І дуже важливо сьогодні не забувати про хворих діток, про тих, хто не має жодного шансу на порятунок без нашої участі.