Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Настя Бурик: дівчинці відмовляють в лікуванні через борг

Через великий борг перед клінікою Настусю виписали з клініки! Навіть пункцію кісткового мозку, яку мали зробити, їй не зробили перед випискою – занадто великий борг. Кожен з нас розуміє, чим це все може скінчитися для онкохворої дитини. Окрім лейкозу, який буквально знищує організм Насті, тиждень тому їй провели операцію по виведенню колостоми. Ця операція була необхідністю, яка виникла після прийому важкої хімії. Зараз дівчинка має бути під постійним наглядом лікарів, а не знаходитися вдома!

 

Окрім того, що має бути планове, поточне лікування Насті назначено прийом біологічних ліків для більш успішного подолання лейкозу (у дівчинки висока група ризику: на початку лікування, в потрібний час дівчинка не вийшла в ремісію). Без цих ліків, які коштують 80 000$, успішного лікування не буде! А почати приймати їх потрібно вже зараз. Вартість однієї ампули 2 858$ (всього потрібно 28 ампул).

 

Друзі, ми дуже просимо вас, допоможіть маленькій Настусі пройти лікування до кінця. Для дівчинки зараз це питання життя та смерті! Будь-які ваші пожертви, розповсюдження інформації та моральна підтримка надзвичайно цінні та потрібні зараз.