Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Настусі Пащенко різко стало гірше

Наша маленька мучениця – Настуся Пащенко, майже 10 років змагалася зі страшним захворюванням, але зараз, через війну, її муки стали ще страшнішими. На протязі цих, найстрашніших, для всього цивілізованого світу двох місяців війни, наша дівчинка поступово гинула від нестачі ліків та наслідків гуманітарної кризи, бо вони з матусею та молодшою сестричкою, в самому епіцентрі пекла – під Харковом! Разом з Настею божеволіє від горя і її матуся. Зараз нам вдалося за допомогою наших постійних друзів-благодійників забезпечити Настю памперсами, пелюшками та спеціальним зондовим харчуванням, але…

Через відсутність життєво важливих ліків під час обстрілів Харкова, коли наші волонтери не мали змоги довезти їй з мамою допомогу, стан дівчинки дуже погіршився, хвороба почала нещадно прогресувати. У Насті внаслідок декількох запалень легень поспіль, повністю зупинився рефлекс відхаркування та ковтання, через це постійно відбувається аспірація та падає рівень кисню, що надалі потребує реанімаційних дій та загрожує її життю.

Зараз, як ніколи, нашій Настусі потрібна наша допомога – для підтримки життя дівчинці необхідно придбати портативний кисневий концентратор вартістю 30 000 грн. Українці, наші найкращі та найщиріші люди, будь ласка, давайте допоможемо дівчинці позбавитись нелюдських страждань. Ну не може одна, маленька людина, настільки багато терпіти болю!