Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Настусі Фещенко планують зробити дві операції

Вчора зранку до Настусі приходило багато лікарів. В тому числі й травматолог, яка оглянула Настусині ніжки, щоб зрозуміти, чи зможе Настя стояти на ногах чи навіть ходити. Після ретельного огляду лікар пояснила, що дівчинці потрібно буде зробити операцію на колінах. Однак це станеться ще не скоро. Операція буде доцільна лише після того, як Настуся набере нормальну для свого віку вагу. Також лікар пояснила, що в процесі реабілітації перед операцією дівчинці зміцнять м’язи ніг, підготують їх до стояння та ходьби. 

Та зараз найбільшу увагу приділятимуть дихальній системі, зокрема легеням Насті. Дівчинку почнуть готувати до операції, в ході якої встановлять стимулятор дихання. Він дозволить Настусі дихати самостійно, суттєво полегшить життя дівчинки та дасть більше можливостей для подальшої успішної операції. 

Настін стан викликає хвилювання. Ситуація не з простих. Та на даному етапі жодних перепон для успішного лікування та реабілітації Настусі лікарі не бачать. Ми щиро тішимося таким новинам і віримо, попереду у Насті щасливе, повноцінне життя. Однак, хочемо нагадати, що збір для Настусі не закритий. Просимо долучитися до порятунку дівчинки й внести будь-який посильний вклад для щонайшвидшого закриття збору!