Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Минув рік від початку лікування Єгорчика Чепурного в Італії

Минулого року в вересні Єгорчик прилетів до Італії, щоб виборювати своє право на життя. В Україні за порятунок хлопчика вже не бралися. Що пережив наш маленький підопічний за цей час? За свої півтора року життя Єгорчик пройшов 14 хірургічних втручань з трепанацією черепа, 5 операцій для установки та регулювання шунт системи та близько 30 наркозів в загальному. Єгорчик вже пройшов 20 блоків хіміотерапії.

Та головне, зараз Єгорчик має чудові шанси на одужання. Попереду в Єгора ще рік лікування, яке має повністю зупинити ріст пухлини та знешкодити ракові клітини. Лікарі та рідні Єгорчика з ентузіазмом дивляться вперед. Мама хлопчика все сміливіше будує плани на майбутнє й потроху забуває увесь той жах, коли Єгорчика відмовлялися лікувати. 

Однак вже зараз кошти, що були зібрані на лікування Єгора, закінчилися. Зараз малюка лікують в борг – для Єгорчика роблять виключення, адже зазвичай іноземних пацієнтів лікують лише по передоплаті. Клініка має право відмовити в наданні медичних послуг в будь-який момент і чим більше зростає сума боргу, тим ймовірніше такий сумний прогноз. Ми просимо вас підтримати Єгора та допомогти просунути збір коштів на рятівне лікування.