Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Микиті Жернову стало гірше

Микита досі перебуває в лікарні. Не вдається знизити температуру на тривалий час. Хлопчику дуже зле, він почуває слабкість. Лікарі та батьки дуже бентежаться через його стан. Мама та тато хлопчика діляться страхами: вони бояться, що можуть просто не встигнути врятувати сина. 

На жаль, попри бажання лікарів допомогти – в Україні немає шансу на порятунок дитини. Після неправильного діагнозу та двох років безуспішного лікування по неефективній для Микити схемі, єдине, що йому зарадить – протонотерапія. Лікування можливе лише за кордоном, адже в рідній країні хлопчика немає жодної лікарні, що проводила б протонотерапію. 

Доки тато хлопчика лишається з ним в стаціонарі. Мама не втрачає надію та стукає в усі двері, шукає будь-якої нагоди отримати фінансову допомогу від державних установ, фондів та небайдужих людей. Вдома на неї чекають й інші діти – родина багатодітна та виховує 4 дітлахів. Однак, досі грошей на протонотерапію немає. 

Ми дуже просимо підтримати родину зараз – час спливає, а разом з ним тануть шанси на життя хлопчика. Будь-яка допомога зараз важлива. У хлопчика лишилося лише 2 тижні!