Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Микита Жернов святкує день народження

Микита святкує свій день народження. На жаль, свято проходить у стінах лікарні, в оточенні установок для крапельниць та лікарняних стін. Поряд з Микитою сьогодні немає мами. Її серце крається від розпачу, однак вона змушена була лишитися з іншими дітьми, а поруч з Микиткою сьогодні тато.

Дивлячись на маленького іменинника, батьки мріють лише про одне – мати змогу відсвяткувати його наступний 9й день народження, а потім 10й. Батьки найбільше за все хочуть, щоб хлопчик жив. Цінують кожен день, адже, на жаль, кожен – може стати останнім.

Микиті дуже потрібна допомога. Без неї він приречений. Вже в понеділок на хлопчика чекає третя дуже небезпечна операція. І навіть у святковий день рідні не можуть не думати про це. Батьки благають: допоможіть врятувати синочка!

Хлопчик почувається слабким. Кровотечі стають частішими й лікарям не зажди вдається зупинити їх швидко. Пухлина, що зростає, все більше тисне на мозок. Микиті трохи сумно, бо мама не змогла до нього приїхати сьогодні, однак маленький герой знаходить в собі сили посміхатися, з цікавістю розглядає подарунки та іменинний торт.

Небайдужі люди приготували для дитини приємні сюрпризи: солодощі, конструктор, іграшки. Сподіваємося, що святковий настрій оселиться в маленькому сердечку хлопчика й хоча б сьогодні він буде щасливим.

Після майбутньої операції Микита матиме всього три тижні, щоб отримати протонотерапію. Без неї пухлина нестримно зростатиме, а життя хлопчика вже неможливо буде врятувати. Просимо вас, підтримайте маленького Микиту.