Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Микита Франчук лишається без допомоги!

Маленький Микита пережив вже 4 складні операції. За невідомих причин його хвороба виявилася стійкішою за більшість сучасних ліків – вона поверталася знову й знову, забираючи шанси на виживання. Однак, Микита не здається. Не здаються його рідні, що відчайдушно шукали нових способів порятунку. Не здаються лікарі – говорячи, що шанс врятувати хлопчика все ж таки є! Зараз хворобу взято під контроль і все, що потрібно, щоб хлопчик зміг її перебороти – безперервний прийом дорогих препаратів. 

Однієї упаковки ліків вистачає на 17 днів. Приймати препарат необхідно мінімум два роки. Враховуючи ціну і той шлях, який вже пройшов хлопчик – родина не має чим платити за ліки. Раніше дитині з готовністю допомогали фонди та небайдужі люди. Зараз – Микита лишається без допомоги. Ймовірно, через карантин та фінансову кризу, люди не бажають жертвувати своїх грошей. 

Однак, маленький хлопчик не може чекати. Перерва знищить всі позитивні результати, які вдалося досягти тяжким трудом. Зараз дуже важливо пожертвувати хоча б мінімальну суму для порятунку Микити! Ситуація надскладна та дуже термінова. Просимо вас, допоможіть!