Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Ми вирушаємо до дотячого будинку в м.Кременчуг

Кожен наш візит до маленьких вихованців дитячого будинку в місті Кременчуг – це справжнє свято для діток. На вигляд всі малята дуже різні: хтось декламує вірші та міцно обіймається, хтось найбільше полюбляє розпаковувати подарунки, а хтось довго стоїть у куточку доки, перемагяючи сором’язливість, не наважиться на знайомство. Попри те, всім малюкам конче потрібно одне й те саме – піклування, підтримка, допомога дорослих…

Дуже важливо відвідувати дітей, що лишилися без батьківської турботи. Маленькі діти увесь час проводять за парканом дитячого будинку, нагода поспілкуватися з новими людьми випадає не так вже й часто. Кожні відвідини – це можливість розповісти діткам про життя за межами дитячого будинку, поділитися знаннями, досвідом, теплом. Діти вчаться довіряти світу, вірити, що інсують люди, якім не байдужі полишені малюки. 

Наш наступний візит запланований на 21 вересня! Ми запрошуємо вас приєднатися до нас та разом подарувати діткам свято! З собою можна привезти побутову хімію, засоби гігієни, медикаменти, подарунки для малят. 

Найближчим часом ми лпублікуємо список речей, які потребує дитячий будинок. Зараз додаткову інформацію можна отримати від координаторів поїздки: 

  • 098 511 00 00 – Людмила
  • 066 527 47 56 – Оксана

Якщо ви бажаєте допомогти, але не можете поїхати з нами, ми передамо від вас подаруночки: посилки приймаємо. Будемо раді невеличким внескам, які покриють затрати на послуги професійних аніматорів, бензин, організацію поїздки. 

Щиро дякуємо вам за підтримку!