Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Мумінат Череватенко тяжко відновлюється після трансплантації шкіри: рани загоюються дуже повільно, дівчинка постійно плаче через нестерпний біль

Маленька Мумінат побувала в справжньому пеклі: її опіки настільки болючі, що навіть сильні знеболюючі препарати не можуть повністю зняти біль. Дівчинка постійно плаче, не може нормально спати, їсти, гратися, майже не відволікається на ігри чи бесіди. Нещодавно вдалося провести кілька пересадок шкіри, однак довгоочікуваного полегшення це досі не принесло. Післяопераційні рани загоюються дуже повільно, постійно наростає ризик ускладнень. 

Лікарі запевняють, що навіть такі труднощі – не перепона для подальшого лікування. Швидше за все, шкіра приживеться успішно, хоча й зайняти це може більше часу, ніж зазвичай. Проте важливою умовою успіху операцій є дотримання всіх лікарських рекомендацій: своєчасне приймання ліків, перев’язки, постійний контроль стану організму в цілому. Звичайно ж, все це потребує постійних затрат, і саме вирішення фінансового питання найтяжче дається мамі Мумінат. Нагадуємо, жінка залишилася сама з трьома дітьми, наймолодшому з яких лише кілька місяців. 

Друзі, в час, коли всю країну накрила хвиля моторошних подій та різноманітних негараздів, наш порятунок – це єднання та взаємодопомога. А ще, це єдиний спосіб врятувати постраждалих діток таких, як наша Мумінат. Ми дуже просимо вас, не лишайтеся осторонь, надайте будь-яку допомогу, бо навіть найменші пожертви та підтримка – це вже важливий крок до одужання.