Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Мілада Латишева мріє стати принцесою!

Вчора ввечері після чергової хіміотерапії Мілада вирішила, що неодмінно має стати принцесою. Маленькій красуні захотілося справжньої корони, нової сукні та черевичків. Не зважаючи на те, що корону знайшли тільки паперову, дівчинка вдосталь награлася в принцесу. Разом з мамою уявляли, яким би було воно – життя юної наслідниці престолу.

Мілада та мама дуже хочуть вірити в одужання, в перемогу над хворобою. Десь там у майбутньому ще обов’язково буде ціла купа гарних суконь, черевичків на справжніх підборах і навіть красивих корон. З такими думками набагато легше переносити лікарняні будні та всі випробування.

Передсвяткові дні нагадують про щасливе життя до хвороби. Мама згадувала, як вона разом з донечкою прикрашала пасхальні куличі, як Міладочка раділа прикрасам та нишком з’їдала смачну глазур. Від таких спогадів стає по-особливому тепло на душі.

В житті Мілади ще буде багато чудових моментів, якщо ми з вами вчасно прийдемо на допомогу. Родина не може сплатити самотужки за подальше лікування. За порятунок дівчинки візьмуться в білоруській клініці за умови, що батьки матимуть гроші на оплату медичних послуг. Просимо вас, підтримайте Міладу – ваша участь життєво необхідна!