Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Мамі Лізи Онопи дозволили провідати донечку

Сьогодні мама Лізи змогла побачити свою донечку. Лікарі дозволили провідати Лізу ненадовго. Дівчинка відреагувала на маму очима й емоціями. Мама каже, що, коли лікарі покликали її, щоб подивитися на Лізу, дуже перелякалася: невже щось пішло не так чи Лізі стало гірше? Однак, лікарі запевнили, що дівчинка потроху одужує, позитивна динаміка стабільна.

Лікарі роблять все можливе, щоб врятувати Лізу. Зусиллями комбустіологів, реаніматологів та хірургів вдалося пережитти найнебезпечніший стан. Зараз температура ще досі підіймається, однак збивається легше, за результатами аналізів також видно позитивну динаміку. Лікарі поступово знижують дозу седативних препаратів та процент подачі штучного кисню. 

Не дивлячись на те, що слизові оболонки рота також обпечені, Ліза вже може самостійно ковтати. Зараз їй готують домашні бульйони та перетерті супчики, щоб дівчинка могла їсти та набиратися сил. Лікарі кажуть, що Лізі потрібно їсти якумога більше білків, адже це допоможе швидше відновити тканини. Попереду в Лізи ще довгий та складний шлях до одужання, однак, вже зрозуміло, що дівчинка має чудові шанси пройти його переможцем!